گروه آوازی تهران به رهبری میلاد عمرانلو در پنجمین روز سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در تالار رودکی روی صحنه رفت.

در این برنامه گروهی ۱۰ نفره به اجرای قطعات موسیقی با شیوه آکاپلا پرداختند. نخستین قطعهای که در این برنامه به اجرا درآمد«چنین گفت زرتشت» از ریچارد اشتراوس بود. پس از آن نوبت به«فوگ در سی مینور» اثر یوهان سباستین باخ رسید و در ادامه موومان دوم از سمفونی شماره ۷ بتهوون اجرا شد.

پس از آن قطعه‌ باکلام La den Brenne اجرا شد و تعدادی از اعضای گروه در نقش خواننده ظاهر شده و تعدادی دیگر اجرای نوای سازها را برعهده داشتند. در ادامه نوبت به چند قطعه فولکلور آذربایجانی رسید. آوازهای «بری باخ» ، «ساری گلین»و«کوچه لره» توسط تعدادی از اعضای گروه خوانده شد و در ادامه، قطعه دیگری با تک‌خوانی یکی از اعضای گروه اجرا شد.

بخش دوم این برنامه به اجرای موسیقی با کلام اختصاص داشت و چند موسیقی فیلم و ترانه‌ پاپ غربی اجرا شد. پس از اجرای اثری از استینگ، نوبت به قطعه اسپانیایی besame mucho اثر ولاسکوئز رسید. در اواسط اجرای این قطعه میلاد عمرانلو رهبری را رها کرده و در کنار صحنه به تماشای اجرای گروه پرداخت.

قطعات دیگری در ادامه برنامه اجرا شد که یکی از آنها بخشی از موسیقی متن فیلم لالالند با نام شهر ستارگان بود. آخرین قطعه‌ای که در این برنامه به اجرا درآمد آهنگ معروف «گیمی‌گیمی» از گروه آبا بود که اجرای آن بسیار مورد توجه تماشاگران قرار گرفت و تشویق‌های ممتد آنها باعث شد گروه بار دیگر به اجرای یک قطعه بپردازند.

گروه آوازی تهران این بار نیز مانند اجراهای گذشته خود توانست با انرژی زیادی که اعضای آن صرف کردند، اجرایی دلنشین و با کیفیت را ارائه دهد که مورد توجه تماشاگران قرار گرفت و آنها را در طول برنامه، مشتاق و راضی نگه داشت.