«گرشا رضایی» آخرین اجرای چهارمین روز سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در بخش پاپ را روی صحنه برد.

به گزارش ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، شامگاه یکم اسفند ماه ۱۴۰۱ ‌آخرین اجرای چهارمین روز سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در بخش پاپ توسط «گرشا رضایی» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه رفت.

گرشا رضایی اجرای خود  را با خوانندگی «نرو»، «زنجیر»، «دلم هوس کرده» و «مگه پاییز اومده» ادامه داد؛ اجرای این قطعات و پخش همزمان ویدیوکلیپ‌های مرتبط با آنها به همراه متن موسیقی روی ویدئووال، همخوانی جمعیت حاضر در سالن را به همراه داشت.

با اجرای «دلم گرفته ای رفیق» نیز حاضران در سالن با روشن کردن چراغ تلفن‌های همراه خود این قطعه را همراه با گرشا رضایی هم‌خوانی کردند. «دریا نمی‌رم» نیز دیگر قطعه‌ای بود که مورد استقبال طرفداران این هنرمند موسیقی پاپ قرار گرفت.

در ادامه رضایی «عکسای آخر»، «چش تو چش»، «دنیامی» با هنرنمایی گیتاریست و نوازنده ساکسیفون، «نرو و دل ندارم»، «قرمز» و «ماهی» دیگر قطعاتی بودند که توسط گرشا رضایی به اجرا درآمد. «دریا دریا» آخرین قطعه‌ای بود که رضایی اجرا کرد و با همخوانی تقریباً کل سالن همراه شد.

وحید شهسواری (کیبورد)، ژیوان وفاخواه (ساکسیفون)، سعید روستا (درامز)، امیر پرویزی (پرکاشن)، علی جمالی (گیتار) و حسین بخشی (گیتار) گروه نوازندگان اجرای شامگاه دوشنبه گرشا رضایی در سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر را تشکیل دادند.