سی‌امین جشنواره موسیقی فجر در آخرین شب اجرا‌ها میزبان 15 گروه از بخش‌های مختلف است.

به گزارش ستاد خبری سی‌امین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، در آخرین شب اجرا‌ها 15 گروه از بخش‌های بین‌الملل، استعدادهای درخشان، جنبی، کودک و نوجوان، بانوان، نسلی دیگر، نواحی و پاپ به صحنه می‌روند.

فردا تالار وحدت در ساعت 18:15 میزبان ارکستر سمفونی عراق به سرپرستی آرش امینی و محمد آل سمین است. در همین تالار ساعت 21 گروه موسیقی«انیمیشن» به سرپرستی باب بلدن به صحنه می‌رود.

در بخش استعدادهای درخشان تکنوازی پیانو (کسری فریدی)، دونوازی ویلنسل و پیانو (ژابیز زربخش) و دونوازی ویلن و پیانو(گلریز زربخش) ساعت 15 در سالن رودکی به تماشاگران جشنواره ارائه می‌شود. در همین سالن ساعت 18:30 دوئت پیانو و ویلن ارمنستان به صحنه می‌رود و ساعت 21:30 ارکستر موسیقی نو به سرپرستی علیرضا مشایخی برنامه اجرا می‌کند.

ایوان شمس در هفتمین شب جشنواره ساعت 18:15 میزبان گروه ارف به سرپرستی مسعود نظر از بخش کودک و نوجوان است و ساعت 21 گروه لوتوس به سرپرستی سینا سرلک در این سالن به صحنه می‌رود.

فرهنگسرای نیاوران ساعتت 18:15 اجرای گروه تروند به سرپرستی رضوان نباتی از بخش بانوان را اراده می‌کند و در فرهنگسرای ارسباران ساعت 20 تکنوازی تار علی کاظمی و نغمه‌های مرکب به سرپرستی سعید نایب محمدی و مهدی امامی از بخش نسلی دیگر به صحنه می‌رود.

برج آزادی از آخرین اجرای جشنواره میزبان گروه درنگ به سرپرستی محمدرضا فیاض و تبری به سرپرستی جلال محمدی است. اجرای اول ساعت 18:15 و اجرای دوم ساعت 21 به علاقمندان ارائه می‌شود.

در برج میلاد و از بخش پاپ جشنواره گروه هفت در دو نوبت به صحنه می‌رود. اجرای نوبت اول ساعت 18:15 و اجرای دوم ساعت 21 به علاقمندان ارائه می‌شود.

گفتنی است اجراهای اصلی جشنواره فردا 30 بهمن پایان می‌پذیرد و صرفا گروه محمد علیزاده در بخش پاپ همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه در برج میلاد به صحنه‌ می‌رود.

علاقمندان می‌توانند اخبار و عکس‌های مربوط به این جشنواره را در سایت www.fajrmusicfestival.com و یا در اینستاگرام جشنواره به نشانی fajrmusicfestival30 مشاهده کنند.