چهارمین روز سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در بخش پاپ با نخستین اجرای «معین زندی»همراه شد.

به گزارش ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی عصر روز دوشنبه یکم اسفند ماه ۱۴۰۱ میزبان نخستین کنسرت «معین زندی» بود.

معین زندی نخستین اجرای خود را با خوانندگی قطعه «همدست» برگزار کرد و به محض حضور در صحنه اجرای سالن، با تشویق و ابراز محبت آنها طرفداران خود مواجه شد. او در ادامه قطعات «هیچ» و «شاید دلت تنگ شده توام» را اجرا کرد.

«جاده هراز»، «سر صبح» و «من عاشقتم هنوزم» از دیگر قطعاتی بودند که زندی برای اجرا در کنسرت خود انتخاب کرد. همزمان با آغاز اجرای قطعه «چه حیف» طرفداران پر شور و نشاط معین زندی با همخوانی با این خواننده پاپ، فضایی متفاوت را رقم زدند.

زندی با اجرای «زده به سرم هوای تو»، «دلم برات تنگ میشه» و «دمتون گرمه» و همچنین «روزای رفته» اجرای خود در سالن کنسرت را به پایان رساند.

سعید انصار (کیبورد)، بهنام فداکار (کیبورد)، آندره خاچیکیان (گیتار)، علی اکبریان (گیتار)، وحید ایرانشاهی (گیتار)، احسان مشهودزاده (گیتار)، محمد مختاری (ویولن)، وحید مدنی (درامز) و رضا گرشاسبی (پرکاشن) نوازندگانی بودند که معین زندی را در اجرای چهارمین روز سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر همراهی کردند.