در اجرایی دیگر از اجراهای آخرین شب جشنواره گروه موسیقی «لیرا» به سرپرستی آرش هژیرآزاد، شامگاه چهارشنبه 30 بهمن‌ماه گروه لیرا در سالن برج آزادی به روی صحنه رفت.

گروه لیرا در این کنسرت قطعاتی همچون طلوع، تاج خورشیدی، اینترمتزو در سل مینور (پیانو سولو)، تهران-مریخ، رمانس برای آندرومدا، کویر مرکزی 1 (رمینور)، توکاتا در فامینور (پیانو سولو)، کویر مرکزی 2 (فامینور)، آلگرو در می مینور (پیانو سولو)، کویر مرکزی 3 (زمستان سرد)، پاندورا، مولکول‌های حیات (الکترو انوانسیون)، پیانویی در مدار، سفر میان ستاره‌ای، سیاه چاله، منظومه خورشیدی، از میان اتمسفر، سحابی و شفق قطبی را اجرا کردند.

آرش هژیرآزاد (سرپرست گروه و نوازنده پیانو و کیبورد)، یگانه حسینی نیا (نوازنده ویولن) و عرفان عاصمی نژاد (نوازنده مهمان درامز) اعضای ارکستر این گروه را تشکیل دادند.

«لیرا» حاصل همنشینی یک زوج هنرمند یعنی آرش هژیرآزاد (نوازنده پیانو و آهنگساز) و همسرش یگانه حسینی نیا (نوازنده ویولن) است که در سال 1389 متولد شده است. این دو هنرمند فارغ‌التحصیل رشته نوازندگی از دانشگاه تهران هستند و یگانه حسینی نیا مدرک کارشناسی ارشد خود را نیز در رشته نوازندگی ویولن از دانشگاه هنر کسب کرده است. این زوج هنرمند علاوه بر برگزاری کنسرت‌های دانشجویی، رسیتال‌های مختلفی را نیز برگزار و تاکنون دو آلبوم موسیقی با عناوین «دوئت پیانو ویولن (تهران-مریخ)» و «هشت دقیقه و بیست ثانیه» را منتشر کرده‌اند.