فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ می گوید در کنسرتی که در جشنواره موسیقی فجر دارم،‌ تعدادی از قطعه های منتخب از آلبوم های خودم را روی صحنه می برم.

به گزارش ستاد خبری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر، فریدون آسرایی در مورد اجرای خود گفت: سعی می کنم آثاری را در جشنواره موسیقی فجر اجرا کنم که متناسب با این فضا باشد. به عنوان نمونه خیلی دوست دارم قطعه “کبوتر” و یکسری آثار اینچنینی را بخوانم.

آسرایی همچنین تصریح کرد: تلاش می کنم در سی و دومین دوره جشنواره بین المللی موسیقی فجر آثاری را روی صحنه ببرم که اجتماعی تر باشد و از این جهت تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

خواننده آلبوم “عشق یعنی” در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: بنده تصور می کنم که یک هنرمند باید حرفی برای گفتن داشته باشد به خصوص برای حضور در جشنواره هایی مانند جشنواره موسیقی فجر.

وی خاطرنشان کرد: البته من در آلبوم های آخرم چندان فرصت پیدا نکردم که کارهایی با مضمون اجتماعی انجام دهم اما به طور کلی علاقمند هستم که چنین کارهایی را تولید کنم چرا که بازخوردها بیانگر این موضوع است که قطعه های اجتماعی با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رو به رو می شود و تاثیر خود را نیز بر جای می گذارد.

گفتنی است، فریدون آسرایی نخستین حضور خود را در جشنواره بین المللی موسیقی فجر در بهمن ماه سال 1393 تجربه کرد که این اجرا در زمره یکی از بهترین اجراهای جشنواره محسوب می شد.

خواننده قطعه خاطر انگیز ” آهای خوشگل عاشق” در چهارمین شب از سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ساعت 18:30 در سالن میلاد نمایشگاه روی صحنه می رود.

این خواننده موسیقی پاپ در کنسرت جشنواره ای خود قطعه هایی مانند “عشق یعنی” ،‌” پشیمونی”، “نگاهت” و “یادش به خیر” برای مخاطبانش اجرا می کند.

جدیدترین آلبوم فریدون با عنوان ” عشق یعنی” دو سال قبل منتشر شد که با حضور تعدادی از بهترین موسیقیدان های عرصه موسیقی پاپ ازجمله بهروز صفاریان،‌ مورد استقبال طرفداران این هنرمند قرار گرفت.