فریدون آسرایی در نشست خبری گروه‌های موسیقی پاپ توضیحاتی در مورد جزییات اجرای خود در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر ارائه داد.

فریدون آسرایی در نشستی که به منظور کنسرت خود در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت برگزار شد گفت: من در جشنواره‌های مختلفی از جمله جشنواره موسیقی فجر جایزه گرفته‌ام اما بسیاری از رسانه‌ها دنبال گفتگوکردن با یک خواننده رپ بودند که در همان مراسم حضور داشت.

وی ادامه داد: بنده اطلاع داشتم که وقتی جناب مرادخانی در سمت معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار بگیرد، اتفاق‌های بهتری برای موسیقی پاپ رخ می‌دهد و این موضوع خیلی خوب است که موسیقی پاپ به شکل مستقل در جشنواره حضور دارد.

آسرایی تصریح کرد: با وجود اینکه از بین هشت جایزه در جشنواره های مختلف حدود پنج جایزه را دریافت کرده‌ام اما آنچنان‌که خودم انتظار دارم از کنسرت‌هایم استقبال نمی‌شود و واقعیت این است که همیشه یکسری از انواع موسیقی بیشتر مورد توجه بوده است.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: موضوع مهم در این روند این است که نظر مردم با نظر کارشناسان تفاوت دارد البته باید توجه داشت شهرت اتفاقی است که امکان رخ دادن آن در زندگی هر هنرمند وجود دارد اما نگه داشتن این شهرت کار بسیار دشواری است.

این خواننده موسیقی پاپ خاطرنشان کرد: حرفه‌ی من خوانندگی نبوده و من از بی‌پولی یک خواننده حرفه‌ای شدم و اگر روزی دوباره پولدار شوم، از خوانندگی دست نمی‌کشم اما به دنبال حرفه مورد علاقه خودم می‌روم.

فریدون آسرایی در بخش موسیقی پاپ سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در سالن میلاد نمایشگاه روی صحنه می‌رود.