آخرین اجرای روز سوم سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در بخش پاپ توسط «میثم ابراهیمی» روی صحنه رفت.
به گزارش ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، دومین اجرای پاپ سومین روز سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر شامگاه یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ با هنرنمایی میثم ابراهیمی و گروه نوازندگانش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه رفت.
ابراهیمی «جان جان» را برای آغاز اجرای خود انتخاب کرد که با همخوانی افراد حاضر در سالن همراه شد. «گردنبند»، «یکی باشه» و «یه دنده‌ام» دیگر قطعاتی بود که او برای ادامه‌ی اجرای خود در جشنواره فجر انتخاب کرد.
پس از قطعات «دوتایی» و «سنگدل» این خواننده پاپ «میزنه باد»، «جون و دلم» و «باب دلمی» را اجرا کرد که طرفداران او با سر دادن جیغ بلند و سوت و همچنین همخوانی با خواننده از انتخاب‌های ابراهیمی استقبال کردند. اجرای قطعه «توهم» نیز با هنرنمایی نوازندگان گیتار تشویق افراد حاضر در سالن را به همراه داشت.
«گل رز»، «عروسک» و «یکی باشه» دیگر قطعاتی بودند که میثم ابراهیمی در آخرین اجرای سومین روز سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه خوانندگی کرد.
در این اجرا حمیدرضا هادی (رهبر ارکستر)، سیامک حسن‌خانی (کیبورد)، فراز مظفری (درامز)، علی سیف‌الله‌زاده (ویولن)، حسن ملکی (گیتار)، نیما عباسی (گیتار)، میثم میرزایی (گیتار)، ساشا احمدی (پرکاشن) و … نوازندگانی بودند که میثم ابراهیمی را همراهی کردند.