ضبط 6 اجرای صحنه ای جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت
شش اجرای صحنه ای سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر همزمان با آغاز سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت ضبط می شوند.
به گزارش روابط عمومی سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، اجراهای صحنه ای گروه ماهیما(حجت اشرف زاده)، گروه رستاک(سیامک سپهری)، ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر ملی ایران، دوئت فراتا-دی پالما(ایتالیا) و ترانه باران(قاسم افشار و حمید غلامعلی) در تالار وحدت ضبط و براساس جدول زمانبندی پخش می شود.
ضبط اجرای این شش گروه از امروز آغاز می شود و فقط عوامل ضبط اجراها، ستاد اجرایی جشنواره، عوامل فنی پشت صحنه و برخی همراهان گروه ها با حفظ اولویت سلامت و رعایت پروتکل های بهداشتی در حین ضبط در تالار وحدت حضور خواهند داشت و این اجراها نیز پذیرای مردم نخواهد بود.
اجراهای سایر گروه‌های سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر پیش از آغاز جشنواره در تالار رودکی ضبط شده اند و بر اساس جدول پخش می شوند.
مخاطبان می توانند براساس زمانبندی مشخص شده در جدول از سایت های جشنواره موسیقی فجر(fajrmusicfestival.com)، انجمن موسیقی ایران(nay.ir) و تیوال(tiwall.com) ، بصورت رایگان اجراهای صحنه ای سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر را تماشا کنند.
سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر در بخش های رقابتی و غیررقابتی ۲۸بهمن تا 4 اسفندماه برگزار می شود و جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه و نشست های پژوهشی برنامه های دیگر این دوره از جشنواره است.