شامگاه جمعه 26 بهمن ماه گروه پرطرفدار موسیقی پاپ با نام « مسیح و آرش عدل‌پرور » ساعت 19 و در سالن همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه رفت. اجرای این گروه برای اولین بار در قالب جشنواره موسیقی فجر برگزار شد.

از همان دقایق ابتدایی شور و هیجان خاصی در سالن حاکم بود و حاضران در سالن که از مخاطبان این گروه بودند با تشویق‌های پی در پی در انتظار یک اجرای دیگر از این گروه بودند. قطعه نخست «من هنوز همونم» نام داشت و در ادامه آرش یکی از خوانندگان این گروه ضمن خوشامد گویی در جملاتی کوتاه بیان داشت:« خدارا شاکریم در جشنواره موسیقی فجر در خدمت شما عزیزان هستیم و امیدوارم به همگی شما خوش بگذرد.»

بعد آن قطعاتی چون «بعد از تو»،«نرو»،«تو که نیستی پیشم»،«خواب خوب»،«ماه عسل»،«گلی» در کنار دو اثر پرطرفدار «یادمه » و «نالوطی» به همراه تعدادی کلیپ تصویری به اجرا درآمد. آرش پیش ازاجرای قطعه «گلی » رو به مخاطبانش گفت: «دراین 15 سال به غیر ازتمامی‌کارها وقتی «گلی» را نوشتیم با تمام جان و دل بود و از نظر ما هرکسی یک «گلی » در زندگی دارد که به هیچ عنوان حاضر نیست آن را ازدست بدهد و خاری در پایش برود مثل عشق پدرو مادر به فرزند. ما وقتی «گلی» را نوشتیم اسم این عزیزان دل را گلی نام نهادیم پس به افتخار همه این نام‌ها تشویق بفرمایید.»

قطعه پایانی «دریا» نام داشت که با استقبال بسیار خوب مخاطبان همراه بود و درادامه مسیح از انتشار یک قطعه جدید خبرداد و گفت:«این کار را بیش از«گلی» و «دریا» دوست دارم که انشاالله بعد از سال تحویل منتشر خواهد شد.» رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد اشکان آبرون، نوازنده درامز آرش مقدم، نوازنده گیتار بیس دارا دارایی، نوازنده ویولن میلاد عالمی، نوازنده گیتار الکتریک محمدعلی نصری اعضای ارکستر این گروه بودند.

سانس دوم کنسرت موسیقی پاپ در قالب جشنواره موسیقی فجر به امیرعباس گلاب اختصاص داشت که سال گذشته نیز در جشنواره موسیقی فجر حضور داشت.

قطعه نخست «ساده است» نام داشت که با پخش کلیپ همراه بود و در ادامه قطعات«دیوونه»،«مثل فرشته‌ها»،«بانوجان»،«عشق تو» و… به اجرا درآمد. دربخشی از این کنسرت رضا تاجبخش نوازنده پیانو از بین تماشاچیان به روی صحنه آمد و با نوازندگی کیبور با امیرعباس گلاب همراهی کرد.علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌نیز دراین برنامه حضور داشت.

در این اجرا عرفان پاشاه نوازنده ویولن، آرین قیطاسی نوازنده ابوا و ساکسیفون، بهرنگ معتمدی نوازنده ویولنسل، فرزاد رضایی نوازنده گیتار، علی آقایی نوازنده گیتار بیس، پیمان جوینده پور نوازنده گیتار و پیانو، مهیار رضوان رهبر گروه و نوازنده گیتار الکتریک، سهراب رمضان زاده نوازنده درامز، عرفان قوی قلب نوازنده پرکاشن و…از اعضای این گروه بودند.