کنسرت علی زندوکیلی شامگاه چهارشنبه ۲۰ دی در قالب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، کنسرت علی زندوکیلی ۲۰ دی ماه در اولین شب از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد برگزار شد.

«فقط دعا کن» اولین قطعه ای بود که زندوکیلی در این کنسرت اجرا کرد. با پایان قطعه اول که در  مانیتور تصاویری از طبیعت و باران و… دیده می شد، لوگوی جشنوار سی و سوم فجر نقش بست.

زندوکیلی بعد از اجرای اولین قطعه با مخاطبانش سلام و احوالپرسی کوتاهی کرد و گفت: خدا را شکر کنار شما هستم و قرار است شبی پرخاطره کنار شما داشته باشیم.

دومین قطعه این کنسرت «به سوی تو» بود که در بخشی از آن خوانده می شد «به سوی تو به شوق روی تو به طرف کوی تو/ سپیده‌ دم آیم مگر تو را جویم بگو کجایی»

قطعه سوم این کنسرت با نام «عطر خاطره» فضایی شاد و پرهیجان داشت و مثل همه آثار این خواننده با حال و هوای پاپ ایرانی خوانده می شد. قطعه‌ای که مردم با آن همراه شدند و زندوکیلی در جواب این همراهی انرژی جمعیت داخل سالن را تحسین کرد.

بعد از هر قطعه جمعیت سالن «لالایی» را درخواست می‌کردند و زندوکیلی هر بار وعده می‌داد که همه قطعاتش را می‌خواند. وی قطعات کنسرت را به گونه‌ای تنظیم کرده بود که فضای سالن برای مخاطب یکنواخت نباشد.

از جمله قطعات این اجرا که جمعیت سالن آن را همراهی کرد، «شهزاده رویا» بود که ابتدا با تکنوازی پیانو آغاز شد و زندوکیلی با ملودی آرامی آن را اجرا کرد.

قطعه بعدی این اجرا دوباره اثری شاد بود که «لحظه شیرین» نام داشت و اینگونه آغاز می‌شد «لحظه شیرین قرارم تویی/ هرچه از آن خاطره دارم تویی». این قطعه با ریتم تند سازهای زهی و کوبه‌ای همراه شد و زندوکیلی که شور و استقبال مخاطبانش را دید در انتهای این شعر گفت «عاشقم و دار و ندارم شماهایید».

با پایان هر قطعه لوگوی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در بک گراند نقش می‌بست.

زندوکیلی در این اجرا قطعات پرشوری را خواند که مخاطبان با تشویق های خود همراهی می‌کردند که از جمله آنها می‌توان به «رویای بی تکرار»، «لحظه شیرین»، «جانانه»، «بی تابانه»، «لالایی»، «سیه مو» و…. اشاره کرد.