کنسرت گروه «امین غفاری» در هشتمین شب از جشنواره موسیقی فجر در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار شد و قطعاتی از موسیقی کلاسیک و همچنین موسیقی برخی فیلم‌ها را اجرا کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سی‌و سومین جشنواره موسیقی فجر، امین غفاری به همراه گروه ارکستر خود قطعات کلاسیک ویولن، موسیقی‌هایی از چند فیلم و آثار آهنگسازانی چون رامین جوادی، جان ویلیامز، فریتس کرایسلر، هانس زیمر و باخ را برای مخاطبان خود اجرا کرد.

نوید شعبان‌زاده، امین عطایی، دانیال جورابچی، هستی سپاسی، محمدصادق فرزانه، حسین محمدی، سحر شاطری، همایون آرام‌‌فر و ماه‌سیما فلاحی نوازندگانی بودند که امین غفاری را در این کنسرت همراهی کردند. همچنین تنظیم قطعات اجرا شده در این کنسرت به عهده مهدی پناهی و همایون آرام فر بود.

این اجرا با نور پردازی بسیار خوبی هم همراه بود که برای مخاطبان جالب توجه بود.

اجرای موسیقی سریال معروف «بازی تاج و تخت» ساخته رامین جوادی، «دزدان دریایی کارائیب» ساخته هانس زیمر و «زورو» و «شجاع دل» اثر جیمز هورنر بخشی از موسیقی فیلم هایی است که اجرا شد. این گروه همچنین با اجرای قطعاتی از باخ، برامس، مونتی، پاگانینی و … توانست رضایت حاضران در سالن را جلب کند.

در ادامه اجراهای سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران، پنجشنبه شب «گروه بربط نوازی» به سرپرستی شهرام غلامی و «گروه مهرنیا» به سرپرستی مهران مهرنیا به اجرای موسیقی می‌پردازد.

سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از 20 تا 30 دی‌ماه در 6 سالن شهر تهران برگزار می‌شود. جمعه 29 دی ماه اجراهای سی و سومین جشنواره‌ی موسیقی فجر به پایان می‌رسد و مراسم اختتامیه روز شنبه 30 دی در تالار وحدت برگزار می‌شود.