خواننده آلبوم «حاجیلیتو» با همان انرژی همیشگی در سالن همایش‌های ایرانیان و در قالب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در تهران روی صحنه رفت.

به گزارش روابط‌عمومی سی‌وسومین جشنواره موسیقی فجر، امید حاجیلی با قطعه «مجنونم کنی» روی صحنه آمد و در همان ابتدای کنسرتش رو به حاضرین گفت: «از مسئولین سالن تقاضا دارم همه سیستم گرمایشی سالن را خاموش کنند چون کنسرت‌‌های من با بقیه کنسرت‌ها فرق دارند و اگر گرمای سالن بیشتر از این باشد، تا آخر اجرا همه ما از شدت هیجان دست زدن آب می‌شویم.»

حاجیلی همچنین گفت: «آنهایی که از قبلا به کنسرت من آمده‌اند می‌دانند که کنسرت‌های من سه شرط اصلی دارد. اول اینکه وقتی از سالن بیرون می‌روید بای حتما کف دستان شما قرمز شده باشد. دوم اینکه فردا صبح صدایتان گرفته باشد و درنیاید و سوم هم اینکه فردای کنسرت‌های من حوالی عصر باید پشت کتف و کول‌هایتان باید بگیرد و درد داشته باشید. اگر این شرایط برایتان اتفاق نیفتاد بدانید که برای کنسرت من آن انرژی همیشگی را صرف نکرده‌اید.»

حاجیلی که کل برنامه‌اش در همه کنسرت‌های این سالها سرشار از ریتم و هیجان و انرژی است، در اوایل برنامه خود نیز گفت: «ما همیشه در کنسرتهایمان اشک همه را با قطعات غمگین و آرامی که داریم در می آوریم و امروز هم باید اشک شما را دربیاوریم و این قطعات عمدتا آرام و غمگین امیدوارم حوصله‌تان را سر نبرد!»

حاجیلی قبل از هر قطعه تاکید می‌کرد: «برای قطعه غمگیم بعدی آماده‌اید؟ و پس از واکشن حاضرین، شادترین و ریتمیک‌ترین قطعه خود را اجرا می‌کرد تا سالن همایش‌های ایرانیان لحظاتی پر از انرژی و هیجان را تجربه کند. ربابه،افتاد، وقت گل نی، پریزاد،ای داد، پشت باغ مولوی،باریکلا، ترک دیار، رعنا و… قطعات این خواننده بودند که فضایی شاد را در سالن باعث شدند و حضور و تکنوازی استاد وحید اسداللهی از دیگر بخش‌های مهیج کنسرت امید حاجیلی بود.

حاجیلی سپس گفت: من بهترین سال‌های کاری‌ام را به عنوان نوازنده در ارکستر مرحوم ناصر عبداللهی بوده‌ام و هنوز هم بهترین خاطرات را از آن سالها دارم. همیشه به او مدیون بوده و هستم و در همه کنسرت‌هایم اثری از این خواننده بزرگ پاپ ایران اجرا کرده و می‌کنم و آن را به روح بزرگ ناصر تقدیم می‌کنم. حاجیلی اثری جنوبی را خواند و در ادامه نیز با اجرای قطعات آذری، گیلکی و جنوبی به اقصی نقاط ایران سفری کوتاه داشت تا مخاطبان در سالن یک دور موسیقی کل ایران را با سبک و سیاق خاص امید حاجیلی بشنوند.»

اجرای قطعه پرطرفدار «دلبر» مهم‌ترین و پرطرفدارترین بخش کنسرت حاجیلیتو بود که با تکنوازی حسین شریفی آخرین ته مانده‌های انرژی حضار هم در سالن پیچید تا کنسرت امید حاجیلی واقعا اشک همه را در روز دوم جشنواره موسیقی فجر در آورده باشد!

مریم کی احمدی، سمیرا ملک، علی مرادی و مجید کمالی اعضای گروه کر، حسین شریفی و آرش صمیمی نوازندگان سازهای بادی، مجید برومند نوازنده گیتار بیس، اشکان پور فرخی و نوید کرامین نوازندگان پرکاشن، ناصر گرجی نوازنده نی انبان، آرشام غفوری نوازنده گیتار الکتریک، مجتبی اسدپور نوازنده کیبورد، رامین زواری نوازنده درامز، ارکستر حاجیلی را در این شب تشکیل می دادند.