ششمین اجرای جشنواره موسیقی فجر در بخش پاپ به اجرای بهنام بانی در دو سانس اختصاص داشت که با استقبال بی‌نظیر مخاطبان همراه شد.

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی شامگاه ۲۵ بهمن‌ماه میزبان علاقمندان موسیقی پاپ بود که آمده بودند شاهد اجرای بهنام بانی باشند.

این خواننده پاپ اجرایش را با قطعه «دوستت دارم» آغاز کرد و سپس در سخنانی گفت: خیلی خوشحالم که خداوند دوباره به من فرصت داد تا در خدمت شما عزیزان باشم و امیدوارم شب خوبی را داشته باشیم. البته به خاطر محدودیت کرونایی امشب با ظرفیت ۳۰ درصدی کنسرت می‌دهیم اما خدا را شکر که همین هست. خیلی ممنونم با این وضعیت اقتصادی و کرونایی از من حمایت کردید.

او سپس قطعه «چه بخوای چه نخوای» را اجرا کرد و با همخوانی بی‌وقفه مخاطبان «دیوونه» و «قرص قمر» را اجرا کرد.

بهنام بانی در ادامه به حاضران گفت که به افتخار پدران ایران زمین دست و جیغ بزنید و از پدرش که در سالن حضور داشت برای اینکه به او موسیقی یاد داده است، قدردانی کرد.

در ادامه قطعات «فقط برو» و «تویی انتخابم» اجرا شد.

اجرای ریمیکس سه آهنگ قدیمی (بسمه، توقع ندارم و خوابتو دیدم) بخش دیگری از برنامه بود.

او همچنین گفت: در این دو سال که کرونا آمد واقعا جهان مختل شد اما موسیقی بیشتر از همه لطمه خورد و اهالی موسیقی بیشتر در خانه بودند. خودم هم در این مدت اضافه وزن پیدا کردم البته بخشی از اضافه وزنم برای فیلم «گشت ارشاد ٣» است که باید ١٠ کیلو چاق تر می‌شدم.

او قطعه «دو تا دل عاشق» را نیز به عنوان بیز اجرا کرد.

ساکسفون: هادی جدالی، گیتار: هیراد نیکنام، پرکاشن: اکبر شهریاری، گیتار باس: میلاد جوزی،

درامز: پارسا پروین، گیتار نایلون و آگوستیک: علیرضا الیاسوند و کیبورد و پیانو: حسین نظری در این اجرا هنرنمایی کردند.