در ششمین شب از سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، سیروان خسروی خواننده موسیقی پاپ طی دو سئانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه رفت و منتخبی از آثارش را برای هواداران خود اجرا کرد.

این کنسرت در حالی برگزار شد که سیروان خسروی به‌عنوان یکی از پای ثابت‌های جشنواره موسیقی فجر در سال‌های اخیر، با تجربه خود موفق شد صحنه را به خوبی هدایت کند و شب خاطره‌انگیزی را برای طرفدارانش رقم بزند.

سیروان کنسرت را با قطعه “برگرد” آغاز کرد و سپس تک آهنگ پرطرفدار “نرو” که سال‌هاست در کنسرت‌هایش اجرا می‌شود را به حاضرین در سالن میلاد تقدیم کرد.

سیروان خسروی پس از اجرای قطعه “نرو” از وضعیت نورپردازی سالن انتقاد کرد. این خواننده گفت: هزینه زیادی کرده‌ام و با تمام وسایل نور  آمده‌ام اجرا کنم، اما الآن مشکل نور به‌وجود آمده است و نورپرداز گفته است چراغ را نباید خاموش کنید. خب از ابتدا می‌گفتید من اصلاً چیزی نمی‌آوردم. یعنی اگر چراغ خاموش بشود چیزی می‌شود؟ چراغ سینما خاموش بشود چیزی می‌شود؟ لطفا چراغ‌ها را خاموش کنید چون اصلاً نمی‌توانم اجرایم را ادامه بدهم.

در ادامه چراغ‌های استیج خاموش شد و سیروان اجرای آثارش را از سر گرفت. او در ادامه قطعاتی نظیر “کجایی تو”، “جای من نیستی”، “خاطرات تو” و “سوژه‌هات تکراریه” اجرا شد. با توجه به این‌که این قطعات در اکثر کنسرت‌های سیروان اجرا می‌شود، با استقبال و همخوانی مخاطبان همراه شدند.

“خیلی روزها گذشت” نیز از آثار پرطرفدار این برنامه بود. سیروان در حین اجرای این اثر از طرفدارانش درخواست کرد با او همخوانی کنند و تماشاگران چند بار ترجیع‌بند اثر را با صدای بلند خواندند و فضای باشکوهی در سالن ایجاد شد.

پس از اجرای این آثار، سیروان خسروی اعضای ارکستر خود را معرفی کرد. یاشا حکمی (کیبورد)، نریمان ناعمی (ساکسوفون)، امیرعباس دانایی (گیتار الکتریک)، نیما حمیدی (درامز)، رضا عیوضی (گیتار باس) و سیدسینا موسوی (گیتار الکتریک) نوازندگان این کنسرت بودند که هر کدام در حین معرفی با تشویق فراوان از سوی هواداران مواجه شدند.

قطعه “دوست دارم زندگی رو” از آثار دیگری بود که در این کنسرت مورد توجه قرار گرفت. همچنین سیروان خسروی در این کنسرت برای اولین بار قطعه “این حس نابه” را در کنسرت سه‌شنبه شب اجرا کرد.