سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر از دیشب، ۲۰ بهمن‌ماه بخش موسیقی پاپ را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی با حضورتیم‌های بهداشتی آغاز کرد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، تیم‌های وزارت بهداشت در تمامی شب‌های جشنواره در تالار وحدت و سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به عنوان دو سالن میزبان پرمخاطب، مستقر هستند و برای انجام تست کرونا و واکسیناسیون رایگان از مخاطبان آمادگی کامل دارند.

مخاطبان سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، پیش از ورود به سالن با تب‌سنج بررسی خواهند شد و ماسک و دستکش در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

همچنین همراه داشتن کارت واکسن برای مخاطبان پیش از ورود به تمامی سالن‌های اجرا الزامی خواهد بود. این در حالی است که تمامی عوامل برگزارکننده جشنواره همزمان با آغاز این رویداد تست داده و روند واکسیناسیون خود را تکمیل کرده‌اند.

با توجه به افزایش مبتلایان به سویه «اُ میکرون» و براساس هماهنگی های صورت گرفته، همکاری مناسبی میان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و ستاد اجرایی جشنواره موسیقی فجر وجود دارد و تیم‌های درمانی به صورت رایگان خدمات لازم را به مهمانان و شرکت‌کنندگان در جشنواره ارائه می‌دهند.

سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر، بهمن‌ماه ۱۴۰۰ به دبیری حسن ریاحی در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار خواهد شد.