آخرین اجرای جشنواره موسیقی فجر در بخش پاپ به اجرای رضا بهرام در دو سانس اختصاص داشت که با استقبال بی‌نظیر مخاطبان همراه و دفتر جشنواره سی و هفتم بسته شد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی شامگاه ۲۹ بهمن‌ماه میزبان علاقمندان موسیقی پاپ بود که آمده بودند شاهد اجرای رضا بهرام باشند و این در حالی بود که سالن میلاد همچنان با ۳۰ درصد از ظرفیتش میزبان مخاطبان بود.

رضا بهرام اجرایش را با قطعه «آتش» آغاز کرد و سپس در سخنانی گفت: خوشحالم من و گروهم باز هم با شما دیدار می‌کنیم. ابتدا فکر کردم چون با ۳۰ درصد ظرفیت سالن اجرا داریم، شب کم‌انرژی داشته باشیم اما خدا را شکر خیلی پر انرژی هستید و صندلی‌های خالی سالن چندان به چشم نمی‌آید.

«آرامشی دارم»، «گل عشق» و «هیچ» از جمله قطعاتی بودند که با همخوانی و هم‌سرایی مخاطبان یکی پس از دیگری اجرا شدند.

در بخش دیگری از برنامه رضا بهرام خطاب به حاضران گفت: حالا می‌خواهم آهنگی را اجرا کنم که شما رضا بهرام را با آن شناختید و باید بگویم خودم هم از آن روزها که ابتدای زندگی حرفه‌ایم بود، خاطرات بسیار خوبی دارم.

سپس قطعه «از عشق بگو» را با تکنوازی گیتار اجرا کرد.

پس از اجرای این قطعه که با استقبال مخاطبان همراه بود، رضا بهرام گفت: قطعه‌ای که الان اجرا می‌کنم برای خودم پر از احساس زیباست. می‌خواهم قطعه «عاشقی ممنوع» را با هم بخوانیم.

او همچنین قطعه‌ای را به یاد پدرش خواند و اجرایش را با قطعه «نگار» به پایان برد.

میلاد نودست (گیتار نایلون)، سعید جامع (درامز)، مازیار احمدپور (گیتار الکتریک)، میثم ثقفی (تار و سه‌تار)، کیارش مقدم (کیبورد و پیانو)، امیر محمدی (ساکسفون)، امین غیاثی (پرکاشن)، مجید پروریان (گیتارباس و رهبر ارکستر) از هنرمندان این اجرا بودند.