گروه «داماهی» به سرپرستی دارا درایی و به خوانندگی رضا کولغانی اجرای پر انرژی و پر هیجانی را در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر برگزار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سی‌و سومین جشنواره موسیقی فجر، این کنسرت طی دو سانس در شامگاه روز چهارشنبه 27 ماه در برج آزادی برگزار شد و داماهی با قطعاتی از آلبوم «داماهی» و تک‌‌آهنگ‌های جدید خود را که آمیخته‌ای از موسیقی‌های مختلف پاپ، جز و لاتین با موسیقی جنوب کشور بود به مخاطبانش تقدیم کرد.

کنسرت «داماهی» با اجرای اثر جنوبی “لنج و بیوه” آغاز شد و کولغانی که خودش اصالتاً جنوبی است، این قطعه را به زیبایی اجرا کرد. در ادامه نیز کولغانی قطعات “درد بی دردی” و “جاده لغزنده”، از تک آهنگ‌های پرطرفدار گروه در یکی دو سال اخیر را خواند.

در ادامه از دو قطعه جدید از آلبوم جدید «داماهی»با نام‌های “سوپر استار” و “باران اسیدی” رونمایی شد که این قطعات بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. “مردن مردانه”، “دیوانه سوگند” و “برکت” نیز دیگر قطعات این کنسرت بودند.

از جمله اتفاقات ویژه کنسرت، اکت‌ها و پرفورم جالب خواننده گروه بود که لحظات هیجان‌انگیزی را برای مخاطبان گروه رقم می‌زد و آن‌ها را وادار به واکنش می‌کرد.

داماهی در این کنسرت با رویکردی آزادانه در تلفیق مؤلفه‌های موسیقی محلی ایران (به ویژه موسیقی سواحل جنوب) با ژانرهای متنوع موسیقی بین‌المللی و همچین به کارگیری خلاقیت و نوآوری در اجرای موسیقی، سعی کرد سلایق مختلفی را با خود همراه کند.

اعضای گروه داماهی برای اجرای این کنسرت را دارا دارایی (سرپرست و نوازنده باس)، حمزه یگانه (کیبورد و بنجو)، ابراهیم علوی (گیتار و عود) و رضا کولغانی (خواننده) تشکیل می‌دادند.

امشب نیز در ادامه اجراهای بخش تلفیقی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، گروه‌های “گره” و “دال” در مجموعه فرهنگی برج آزادی روی صحنه می‌روند.