پس از اجرای گروه «اِسرا»، نوبت به اجرای گروه دختران «نغمه سپیدار» به سرپرستی زهرا مجرد فرد رسید و مژده لواسانی از این گروه دعوت کرد تا به روی صحنه بیایند و قطعات خود را اجرا کنند.

گروه «نغمه سپیدار» در ابتدا قطعات «مهربونم» و «مدال افتخار» را اجرا کردند.

پس از اجرای این دو قطعه، موزیک ویدیو «هدیه اسباب‌بازی» به خوانندگی «عبدالرضا هلالی» و «محمدحسین پویانفر» به آهنگسازی و تنظیم «احسان جوادی» برای حضار داخل سالن پخش شد. پس از پخش این موزیک ویدیو، از احسان جوادی آهنگساز و تنظیم کننده این اثر و همچنین آثار بیش از 700 سرود مذهبی با اهدای لوح یادبودی، تقدیر به عمل آمد.

احسان جوادی در این مراسم، لحظاتی به صحبت پرداخت و اعلام کرد جدیدترین اثر وی با نام «سلام فرمانده 3» با صدای «ابوذر روحی» امشب منتشر خواهد شد.

قطعه «بیا بابا» نیز آخرین قطعه‌ای بود که گروه دختران «نغمه سپیدار» در روز دوم جشنواره اجرا کرد.

حلما محمدی، محدثه حسینی، یسنا سادات محمدی، فاطمه بهرامی، فاطمه زهرا رزاقی، محدثه رزاقی، محیا معززی، مائده معززی، دیانا بیات، الینا باقی، زهرا احمدبیگی، بشرا رضایی، ترنم میرزا حسینی، کوثر قلی پور، فاطمه قلی پور، سلما سلیمی، دینا تاجیک، معصومه خزلی، فاطمه دهقان، مطهره اصلی، مریم ستاری، پریسا یعقوبی، کوثر انصاری، حلما جلال الدینی، نازنین نجفی، یاسمین نجفی، رزا حسینی، عسل شمسعلی، آیسا عسگری، نازنین زینب دارابی، آتنا صارمی، نادیا ساجدی، فاطمه زهرا بهادری، مهسا کرمی، زهرا حیدرپناه، حلما اعرابیان، نرگس جمالی، نفیسه بیک زاده، ثنا توکلی، فاطمه رئیسی، حنانه شعیبی و ثنا کارگریان به سرپرستی زهرا مجرد فرد اعضای گروه دختران نغمه سپیدار را تشکیل دادند.

زهرا مجرد‌فرد سرپرست گروه سرود دختران «نغمه سپیدار» در گفتگویی کوتاه در مورد اجرای این گروه در جشنواره موسیقی فجر گفت: به نظرم اجراهای امروز اجراهای بسیار خوبی بود و به نظرم تک‌خوان‌های گروه اِسرا بسیار خوب بودند اما جمع‌خوان‌ها مقداری فالش اجرا کردند. در گروه ما نیز بچه‌ها در اجرای قطعه دوم مقداری ایراد داشتند اما به لحاظ فالش‌خوانی، به نسبت گروه اِسرا فالش کمتری داشتیم. اما در مجموع اجراهای خوبی را شاهد بودیم و تجربه خوبی بود و خوشحالم که در این دوره جشنواره موسیقی فجر حضور داشتیم.

وی ادامه داد: گروه نغمه سپیدار از سال 1398 فعالیت خودش را آغاز کرد و تاکنون حدود 30 قطعه تولید کردیم که حدود 15 قطعه از آن، تولید اعضای گروه بود و 15 قطعه مابقی نیز بازخوانی آثار بود. ضمن اینکه گروه دختران نغمه سپیدار از 60 نفر تشکیل شده که بازه سنی آن‌ها از 6 تا 16 می‌باشد.»

مجرد فرد در پایان در مورد اهمیت بخش سرود جشنواره موسیقی فجر خاطرنشان کرد: به نظر من بخش سرود جشنواره موسیقی فجر بسیار ایده جذابی است به شرطی که تبلیغات خوبی در کشور انجام شود و مخاطب آن بیشتر شود. به نظرم باید زیبایی اجراها را به مردم نمایش دهند تا تبلیغ خوبی برای این بخش از جشنواره شود تا مخاطبین بیشتری در این بخش از جشنواره حضور داشته باشند.