حجت اشرف‌زاده از اجرای چند قطعه‌ی جدید به همراه چند قطعه‌ی نوستالژیک بازسازی‌شده در سی‌ودومین جشنواره‌ی موسیقی فجر خبر داد.

به گزارش ستاد خبری سی‌ودومین جشنواره‌ی موسیقی فجر، حجت اشرف‌زاده با بیان اینکه تمام کارهایی که امسال در جشنواره اجرا خواهد کرد از کارهای جدید او هستند گفت: امسال علاوه بر آهنگ «برف آمد» که به تازگی و به مناسبت شب یلدا منتشر شده، سری کامل تیتراژهای ماه مبارک رمضان، به همراه چند قطعه‌ی نوستالژیک که بازسازی شده‌اند را برای اجرا در جشنواره‌ی موسیقی فجر آماده کردم.

اشرف‌زاده با بیان اینکه تب‌وتاب مردم و علاقه‌مندان موسیقی برای حضور در سالن‌ها و آمدن به کنسرت‌ها در زمان برگزاری جشنواره فجر یکی از جذابیت‌های جشنواره برای او است، درباره اهمیت این جشنواره به عنوان مهم‌ترین رویداد موسیقایی کشور، گفت: جشنواره موسیقی فجر همانند یک رویداد بزرگ است که هر سال هنرمندان آثار جدیدشان را در آنجا ارائه می‌کنند. علاوه بر این در بخش بین‌الملل نیز گروه‌های خارجی شرکت کننده در جشنواره با خود رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی می‌آورند که دیدن آنها به نظرم می‌تواند ایده‌های بسیار خوبی را برای هنرمندان موسیقی به همراه داشته باشد.

این خواننده کشورمان با تأکید بر اینکه جشنواره موسیقی فجر فرصت مناسبی برای ارائه موسیقی بومی کشورمان است، افزود: به نظرم جشنواره فرصتی است که هنرمندان موسیقی بومی و فولکور ما می‌توانند آثارشان را به شکل کافی، درست و منطقی ارائه کنند.

خواننده آلبوم‌های «خاتون» و «ماه و ماهی» در پایان خاطر نشان کرد: جشنواره موسیقی فجر اتفاق شگفتی است که هر سال هنرمندان موسیقی را دور هم جمع می‌کند و بهانه‌ای است برای گردهمایی هنرمندان موسیقی و به عقیده من نهایتا به سمت هدف والایی که دارد در حال حرکت است.

سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر با مدیریت حمیدرضا نوربخش از 22 دی‌ لغایت 1 بهمن‌ در تهران برگزار می‌شود.