در ششمین روز از جشنواره موسیقی فجر 15 گروه در سالن‌های وحدت، رودکی، ایوان شمس، فرهنگسرای نیاوران، ارسباران، برج آزادی و برج میلاد به صحنه می‌روند.

به گزارش ستاد خبری سی‌امین جشنواره موسیقی فجر، گروه‌هایی از بخش‌های بین‌الملل، جنبی، کودک و نوجوان، بانوان، نسلی دیگر و پاپ فردا در سالن‌های جشنواره به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

تالار وحدت در ششمین روز جشنواره میزبان آنسامبل تونس و سوئیس و سازینه نواحی ایران به سرپرستی پیمان بزرگ‌نیا است که به ترتیب ساعت 18:15 و 21 به صحنه می‌روند.

در سالن رودکی ابتدا از بخش استعدادهای درخشان تکنوازی پیانو(فواد محمودی)، تکنوازی ویولا (نیلوفرهادی سهی)، دوئت گیتار (پارسا سنجری و پریناز حیدری نژاد) و دونوازی ویلنسل و پیانو (ماکان خویی‌نژاد) در ساعت 15 به صحنه می‌روند و سپس ساعت 18:30 خنیاگران امروز به سرپرستی مهرداد پاکباز به اجرای برنامه خواهد پرداخت و ساعت 21:30 در این سالن دوئت پیانو و ویلن ارمنستان اجرا خواهد شد.

ایوان شمس در ششمین روز جشنواره میزبان گروه پارس به سرپرستی ناصر نظر از بخش کودک و نوجوان و دالغا به سرپرستی چنگیز مهدی‌پور از بخش جنبی است. اجرای اول ساعت 18:15 و اجرای دوم ساعت 21 در ایوان شمس به صحنه خواهد رفت.

فرهنگسرای نیاوران ساعت 18:15 میزبان گروه پریسا به سرپرستی فهیمه نورفردی است که در بخش بانوان جشنواره شرکت دارد.

فرهنگسرای نیاوران از بخش نسلی دیگر سی‌امین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، اجرای گروه دستاس به سرپرستی پیام جهانمانی را به نمایش خواهد گذاشت. این اجرا ساعت 20 به علاقمندان ارائه می‌شود.

برج آزادی در ششمین روز جشنواره میزبان دو اجرای بخش جنبی است. ساعت 18:15 همنوازان اقبال به سرپرستی بابک راحتی به صحنه می‌رود و اجرای ساعت 21 به گروه تیام (هادی منتظری) اختصاص یافته است.

در ششمین روز جشنواره بخش پاپ در برج میلاد به اجرای بنیامین بهادری اختصاص دارد که اجرای اول ساعت 18:15 و اجرای دوم ساعت 21 به علاقمندان ارائه می‌شود.

علاقمندان میتوانند اخبار و عکسهای مربوط به این جشنواره را اینستاگرام جشنواره به نشانی fajrmusicfestival30 مشاهده کنند.