گروه «آوای موج» به سرپرستی محسن آقایی از بوشهر، به عنوان یکی از ۱۰ گروه برگزیده بخش موسیقی نواحی سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر معرفی شد.

به گزارش ستاد خبری سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر، گروه «آوای موج» که فروش اول بلیت دوره قبل جشنواره موسیقی فجر را از آن خود کرده بود، امسال هم جزو یکی از ۱۰ گروه برگزیده بخش موسیقی نواحی جشنواره فجر است.

بهروز فرح شیرازی، مدیر روابط عمومی «آوای موج» با اعلام این خبر گفت: این گروه در سال جاری در ۱۱ جشنواره موسیقی نواحی برگزیده شده و هم اکنون در دهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام استان گلستان به سر می‌برد.

وی افزود: گروه موسیقی «آوای موج»، از سال ۸۶ فعالیت حرفه‌ای خود را در شهرش بوشهر آغاز نموده و در سال ۱۳۹۵ در جشنواره موسیقی نواحی ایران در کرمان، جشنواره فرهنگی ایران و کره جنوبی در برج میلاد، نخستین جشنواره فرهنگی شهرهای نمونه گردشگری بین‌المللی سمنان، سوگواره ملی فرهنگ اقوام و میراث معنوی کرمان، سوگواره اقوام ایرانی در تهران، جشنواره اقوام ملایر، جشنواره اقوام نهاوند، جشنواره اقوام درود لرستان، جشنواره هفته موسیقی نواحی ایران در تهران، هفدهمین جشن خانه موسیقی ایران به همراه گروه سازینه و جشنواره ملی ترنم بیداری فارس، مورد تقدیر قرار گرفته است و هم اکنون در دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان شرکت دارد.

بهروز فرح شیرازی در پایان خاطرنشان کرد: گروه موسیقی «آوای موج» سیزدهمین حضور خود را در یک جشنواره ملی تجربه می‌کند. این گروه با میانگین سنی ۲۶ سال، یکی از جوان‌ترین گروه‌های جشنواره موسیقی فجر امسال است.

سی‌ودومین جشنواره‌ی موسیقی فجر با مدیریت حمیدرضا نوربخش از ۲۲ دی تا ۱ بهمن در تهران برگزار می‌شود.

منبع: موسیقی ایرانیان