گروه بربط‌نوازی به سرپرستی و آهنگسازی شهرام غلامی شب گذشته در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفت.

به گزارش روابط‌عمومی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، نوازندگان عود در این گروه شهرام غلامی، شاهین ظریف، تینا لاجوردیان، ندا چراغیان و مریم خدابخش بودند که همگی در نوازندگی این ساز موفق عمل کردند. اعضای گروه در بخش‌های مختلف اجرا به تکنوازی و گروه‌نوازی پرداخته و سعی در نشان دادن تکنیک‌های مختلفی داشتند که می‌توان در بربط نوازی آنها را به کار گرفت.

شهرام غلامی سرپرست و آهنگساز گروه نامی آشنا در میان عودنوازان نسل نوی کشور است که آلبوم‌های هلهله و سه عود و یک روز او (به همراه پژمان حدادی و راجیب چاکرابورتی) با واکنش مثبت منتقدان و هنردوستان مواجه شده است.

رقص بهار، آسمان، کویر، بر فراز لاجورد، سلوک، خسرو و شیرین، بلوچ و موج قطعاتی بودند که توسط گروه اجرا شدند.

در ادامه اجراهای سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران، جمعه شب دونوازی پریچهر خواجه و بهنام معصومی و رسیتال پیانوی خانم آکی سوگی یاما روی صحنه می‌روند و و جشنواره به اجراهای این دوره خود پایان می‌دهد.

سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از 20 تا 30 دی‌ماه در 6 سالن شهر تهران برگزار می‌شود. جمعه 29 دی ماه اجراهای سی و سومین جشنواره‌ی موسیقی فجر به پایان می‌رسد و مراسم اختتامیه روز شنبه 30 دی در تالار وحدت برگزار می‌شود.