محسن یگانه که پیش از این چهار بار در جشنواره موسیقی فجر حضور داشته، امسال در بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر، گلچینی از بهترین قطعات آلبوم‌هایش را برای مخاطبان جشنواره اجرا می‌کند.

به گزارش ستاد خبری سی‌امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، محسن یگانه ترانه سرا، آهنگساز و خواننده پاپ متولد 1364 است و از وی تا کنون سه آلبوم به نام نفس‌های بی هدف، رگ خواب و حباب در بازار موسیقی منتشر شده است.

محسن یگانه تا کنون تیتراژ مجموعه‌های های ماه عسل ، آسمان همیشه ابری نیست و مجموعه دوم قلب یخی را خوانده و گروه کنونی وی که متشکل از جمعی از نوازندگان با سابقه و فعال ایران است، از سال 1378 همکاری خود با محسن یگانه آغاز کرده است.

علی ثابت به عنوان سرپرست تنظیم کننده و رهبر ارکستر نقش پررنگی در اجراهای وی داشته و امسال با اجرای گلچینی از بهترین قطعات خود برای پنجمین بار در جشنواره حضور دارد.

از جمله قطعاتی که این خواننده پاپ برای اجرا در جشنواره در نظر گرفته می‌توان به سکوت، نباشی، خیابونا، دوست دارم، هوایی شدی، رگ خواب، آخه دل من، گناهی ندارم، بازم بخند و باور کنم اشاره کرد.

محسن یگانه علاوه بر خوانندگی، آهنگسازی تمام قطعات نام‌برده و همچنین تنظیم تعدادی از آنها را برعهده داشته است. اشعار اکثر این قطعات نیز از سروده‌های یگانه است.

در کنار محسن یگانه به عنوان خواننده، علی ثابت (نوازنده کیبورد)، حسن فراهانی (ترومپت)، مهران سراجیان (فلوت)، رامین زواری (درام)، مجتبی شکاری (گیتار باس)، بابک مالکی‌فر (گیتار الکتریک)، علیرضا جعفریه (گیتار)، میثم مروستی (ویلون) و محمد شریفی (ساکسیفون) به عنوان نوزنده در سی‌امین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه می روند.

گروه محسن یگانه دوشنبه 27 بهمن در دو نوبت در برج میلاد به صحنه می رود. اجرای اول این گروه ساعت 18:15 دقیقه و اجرای دوم ساعت 21 آغاز می شود.

در بخش پاپ سی‌امین جشنواره موسیقی فجر، 13 گروه به صحنه می‌روند.

علاقمندان می‌توانند اخبار و عکس‌های مربوط به این جشنواره را در اینستاگرام جشنواره به نشانی fajrmusicfestival30 مشاهده کنند.