تالار رودکی در سومین شب از جشنواره موسیقی فجر میزان گروه «نواساز» به سرپرستی علی‌اصغر عربشاهی بود.علی ربیعی سخنگوی دولت و محمد اله‌یاری رییس دفتر موسیقی به دیدن این اجرا نشستند.

به گزارش ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، اجرای دوم تالار رودکی در سومین شب، جمعه ۲۵ بهمن‌ماه ،در سانس ۲۱:۳۰ به گروه «نواساز» اختصاص داشت. محمد اله‌یاری (مدیر کل دفتر موسیقی و رییس جشنواره) و علی ربیعی (سخنگوی دولت)  همراه با علاقمندان موسیقی ایرانی به دیدن اجرای گروه «نواساز» نشستند.

«نواساز» گروهی است به سرپرستی علی‌اصغر عربشاهی که در سال ۱۳۹۵ تشکیل شد و پس از آن در همان سال کنسرت «سیاه مشق» را در تالار رودکی به روی صحنه برد و سپس با حضور در جشنواره‌های مختلف به فعالیت خود ادامه داد.

گروه «نواساز»  در سی‌ و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به اجرای کنسرت «کوارتت تار» پرداخت . بخش اول کنسرت به بداهه‌نوازی اختصاص داشت و رهگذار، تکنوازی، قطعه آذری با آهنگسازی عبدالله قربانی و تنظیم علی‌اصغر عربشاهی، تکنوازی، ضربی غوغا، تکنوازی، مقدمه هنگامه در هنگام و ضربی سبکبار بخش دوم کنسرت بودند.

علی‌اصغر عربشاهی، مسعود آزین و آناهیتا رمضانی (نوازنده تار)، سهیل کاکاوند (نوازنده بم تار)، اعضای ارکستر «نواساز» هستند.