مدیرعامل خانه موسیقی: باید از ظرفیت منحصر به فرد جشنواره موسیقی فجر برای رشد موسیقی استفاده شود

حمیدرضا نوربخش، مدیرعامل خانه موسیقی، در سومین شب سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به تماشای اجرای گروه موسیقی «بانگ نو» نشست و در حاشیه این جشنواره از کم و کیف جشنواره سی و پنجم و اجرای این شب به روابط عمومی آن گفت:

دورادور شاهد تلاش ها و زحمات دوستان در ستاد جشنواره موسیقی فجر، دفتر موسیقی و همه همکاران اجرایی بودم. با توجه شرایط ویژه و سختی که همه در این چند ماه اخیر با آن مواجه بودیم و تجربه کردیم، در آن حال و هوا تلاش دوستان جای خسته نباشید دارد. بنا به تجربیات خودم در این زمینه، خوب میدانم کار و مسیولیت صعب و سنگینی بر دوش بزرگواران است.

وی ادامه داد: با توجه به جدول اجرا های جشنواره، شاهد حضور سبک ها و کنسرت های مختلفی برای تمامی مخاطبان با ذایقه های متفاوت، خواهیم بود. ما حصل تلاش با شرایط موجود و همراهی هنرمندان را در این جشنواره به تماشا نشسته ایم و برای همگی آرزوی موفقیت میکنم.

مدیرعامل خانه موسیقی به جایگاه کنونی جشنواره اشاره کرد و بیان کرد: من از گذشته های دور همواره منتقد جشنواره بودم و دوست داشتم جشنواره موسیقی فجر به جایگاهی که لایق آن است برسد‌. متاسفانه سال گذشته زحمات بسیاری که برای ارتقا جشنواره کشیده شده بود، از بین رفت. دوباره ساختن کار سختی است. بر هیچ کس پوشیده نیست که جشنواره موسیقی آن طور که باید و شاید عیار پیدا نکرده و حمایت کافی را برخود ندیده است. همه باید تلاش کنند تا جشنواره ای که متعلق به هنرمندان موسیقی و بستری برای موسیقی این مرز و بوم است، ارتقا پیدا کند. باید از ظرفیت منحصر به فرد جشنواره موسیقی فجر برای رشد موسیقی استفاده شود، تا در جامعه بین المللی نیز جایگاهش را پیدا کند. همان طور که همه جشنواره های موفق سابقه های طولانی دارند، این امر نیز نیاز به یک کار مستمر و دراز مدت دارد.

نوربخش در انتها در خصوص اجرای «بانگ نو» گفت: اجرای خوبی را شاهد بودیم و همه هنرمندان تلاش کرده بودند. در مجموع میتوان این اجرا را خوب و موفق دانست.