به گزارش روابط‌عمومی جشنواره موسیقی فجر، تالار وحدت ساعت ۱۴:۳۰ در نخستین اجرا میزبان بانوانی خواهد بود که به تماشای اجرای گروه «نوشه» می‌نشینند.

این تالار در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان راهیش بهاراتی از هندوستان برای اجرای ترانه‌های راجستان خواهد بود و این در حالی است که حجت اشرف‌زاده ساعت ۲۱:۳۰ اجرایش را روی صحنه می‌برد.
تالار رودکی در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان سردار سولیف از ازبکستان است و ساعت ۲۱:۳۰ نیز ابرار زوراروف از تاجیکستان در این تالار اجرا خواهد داشت.
سالن سوره در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان گروه هنرستان موسیقی قزوین است و در ساعت ۲۱:۳۰ هادی منتظری و سروش بخشش و همچنین پدرام جوادزاده و محمود صالحی در این سالن با مخاطبان خود دیدار خواهند داشت.
علاقمندان موسیقی نواحی ایران نیز در فرهنگسرای ارسباران ساعت ۱۸:۳۰ شاهد اجرای گروه‌ مجید اسداللهی خواهند بود و ساعت ۲۱:۳۰ سرنا و‌دهل رمضانعلی سعیدی‌نیا و جواد کریمی و همچنین دوتار شمال خراسان با جمشید ولی‌نژاد روی صحنه خواهد رفت.
سالن کوشک هنر که هر شب میزبان گروه‌های سرود است، در یک سانس میزبان گروه‌های «اسرا» و «سپیدار» است.
سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی در ساعت ۱۹ میزبان مخاطبان مهدی احمدوند و در ساعت ۲۲ میزبان مخاطبان آرش و مسیح خواهد بود.
در نهایت فرهنگسرای بهمن در دو سانس ۱۹ و‌۲۲ میزبان علیرضا معین زندی و هوادارانش خواهد بود.

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران با همکاری بنیاد رودکی به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن، امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و 14 استان دیگر در حال برگزاری است و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره است.

انتهای پیام