در دومین سانس 29 بهمن ماه فرهنگسرای نیاوران به میزبانی از دو گروه موسیقی بانوان پرداخت. گروه موسیقی «کوک ماه» و «چریکه سنه» به ترتیب به سرپرستی لیلا جعفر پور و شرمین زرنشان در این شب از سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، کنسرت خود را به طور ویژه برای بانوان اجرا کردند.

ساعت 9:30 سانس دوم آغاز شد. ابتدا گروه موسیقی «کوک ماه» روی صحنه آمد و پس از به پایان رسیدن صدای تشویق حضار، سراغ نخستین قطعه رفت. همنوایی نوازندگان به زیبایی قطعات می افزود و نظم آن ها موجب اجرایی دلچسب می شد.

لیلا جعفر پور علاوه بر سرپرستی گروه، خوانندگی قطعات را نیز برعهده داشت و در به اجرا درآوردن قطعات گروه خود را همراهی می کرد. هنر نوازندگی هر یک از بانوان نوازنده در میان قطعات به چشم می آمد. مخاطبان شور و اشتیاق خود را برای ادامه اجرا، با دست زدن های مرتب پس از هر قطعه اعلام می کردند.

«عزیزم بنشین کنارم»، «گل سنگم»، «شانه»، «خواب»، «جان جانانم»، «شمع و پروانه»، «ساری گلین»، «پرنده»، «عاشقت هستم بمون»، «سیمین بری»، «دل کوچولو»، «گل آفتاب گردون»، «تنها با گل ها»، « به سوی تو»، «تو مثل من رویاتو می بافی»، «بیداد زمانه» و «تک درخت» قطعات رپرتوآر نخستین بخش سانس دوم بودند.

پس از لحظاتی، گروه موسیقی «چریکه سنه» به عنوان دومین گروه این شب به روی سن وارد شد. در این اجرا شرمین زرنشان به عنوان نوازنده سنتور، قانون و همخوان، شادی غلامی به عنوان نوازنده دف، کمانچه و همخوان، روژینا وحیدی پور با ساز دف، منا ملائی با ساز دف و دهل، شیبا صادقی با ساز تار و لعیا طبیبی با ساز کمانچه این گروه موسیقی را همراهی می کردند. آزیتا ابراهیمی نیز خوانندگی قطعات را عهده دار بود.

«اگر کیته»، «مقام نه مام»، «دف نوازی و کوبه ای»، «سنه»، «تکنوازی قانون»، «بوچ ده لی»، «عاشق شیته»، «لای لای»، «شیرینه سه روزه» و «شیرین شیرین» قطعاتی بودند که به ترتیب شنیده شدند.

«چریکه سنه» اولین گروه موسیقی بانوان در سنندج است و موفق شده است نخستین کنسرت بانوان را در سال 83 در سنندج برگزار کند.