ارکستر بادی کارا به رهبری بردیا کیارس در سانس اول و کنسرت ترانه های ماندگار آرمین قیطاسی در سانس دوم در سومین روز جشنواره موسیقی فجر برای علاقمندان برگزار شد.

سومین شب از سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در تالار رودکی – ارکستر بادی کارا در سومین شب از جشنواره موسیقی فجر ، ارکستر بادی کارا به رهبری بردیا کیارس ساعت ۱۸/۳۰ بیست و ششم دیماه در تالار رودکی میزبان مخاطبان بود در آغاز برنامه بردیا کیارس به میهمانان خیر مقدم گفت و از کوتاهی وقت و عدم اجرای همه قطعات عذر خواهی کرد و گفت علاقه مندان می توانند تمامی قطعات را در برنامه های آتی این کنسرت بشنوند . سپس نوازندگان گروه بادی کارا با هنرنمایی خود و با رهبری بردیا کیارس قطعاتی زیبا از آهنگ های محبوب جهان را اجرا کردند که برای مخاطبان خاطره انگیز بود و مورد استقبال قرار گرفت. ارکستر بادی کارا شامل ۳۵ نفر نوازنده است که آنسامبلی متشکل از نوازندگان ایران است که با سازهای بادی چوبی ، بادی برنجی ، درامز ، گیتار بیس و پرکاشن ، به رهبری بردیا کیارس قطعات شاخص موسیقی جهان را در سبک های متفاوت اعم از لاتین و جز اجرا می کنند. از شخصیت هایی که در این کنسرت حضور داشتند می توان به علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرزاد طالبی مدیر کل دفتر موسیقی و نادر مشایخی اشاره کرد .

-کنسرت ترانه های ماندگار
دومین اجرا تالار رودکی در سومین شب جشنواره موسیقی فجر اختصاص داشت به کنسرت ترانه های ماندگار در این کنسرت نوای موسیقی با رنگ و بویی نوستالژیک عاشقانه‌های فارسی و آذری اجرا شد که مورد توجه زیاد مخاطبان قرار گرفت . این اجرا در غالبِ رسیتال آواز با همراهی تریو (فلوت – ویلن سِل و پیانو )اجرا شد. آرمین قیطاسی( تنظیم کننده و نوازنده فلوت٬مهرداد عالمی نوازنده ویلن سِل و امیر دارابی نوازنده پیانو همگی از موزیسنهای سرشناس کشور نوازندگان قطعات ایرانی و آذری زیبای عاشقانه این کنسرت بودند. خوانندگی قطعات نیز بر عهده یاشار احمدی و مهدی محمدی بود. در این کنسرت علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ناصر چشم آذر حضور داشتند .