10 گروه سرود طی 5 شب در قالب سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به میزبانی سالن کوشک هنر در باغ کتاب به روی صحنه خواهند رفت.

به گزارش روابط‌عمومی جشنواره موسیقی فجر، کوشک باغ هنر هرشب در ساعت 18:30 میزبان علاقمندان موسیقی و بویژه حوزه سرود خواهد بود. ری‌‌نوا و شمیم یاس (23 بهمن‌‌ماه)، اسرا و سپیدار (24 بهمن‌ماه)، ساقی کوثر و عابس (25 بهمن‌ماه)، فرزندان ایران و ابن‌الرضا (26 بهمن‌ماه) و رهروان حضرت زهرا (س) و نوای مهر (27 بهمن‌ماه) روی صحنه خواهند رفت که ورود برای عموم علاقمندان در این بخش رایگان می باشد.

این در حالیست که پهنه رودکی، پارک آب و آتش و پل طبیعت بعنوان بخش جنبی این دوره از جشنواره به مدت 5 شب با هنرنمایی گروه سرود«مهروطن» و گروه موسیقی «نی نواز» میزبان عموم مخاطبان در فضای باز خواهند بود.

تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای ارسباران، فرهنگسرای بهمن، سالن کوشک باغ هنر، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی و سالن سوره حوزه هنری میزبانان اجراهای این دوره از جشنواره هستند و علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند به سامانه fajr39.com  مراجعه کنند.

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران با همکاری بنیاد رودکی به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن، امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.