گروه موسیقی « گروه ماکان » اجرای خود را در برج میلاد تهران به روی صحنه برد.

به گزارش روابط عمومی‌سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر؛ گروه ماکان یکی از گروه های پرطرفدار موسیقی این روزها است که امسال برای دومین بار در جشنواره شرکت کرده است. امیر مقاره و رهام ‌هادیانی خوانندگان این گروه با دو سانس در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر شرکت کردند و لحظات خوبی را برای مخاطبان فراهم کردند.

ماکان بند در ابتدای برنامه قطعه «نرو» را برای مخاطبان اجرا کرد. در ادامه قطعات «یک عصرخوب»، «رفت»، «برو دارمت»، «دیوونه بازی»،«کجا بگردم» و «چشمای تو» اجرا شد. قطعه پرطرفدار این گروه که همچنان شنیده می‌شود و پای ثابت کنسرت‌های ماکان بند است «هر بار این درو» نام دارد که در این کنسرت هم اجرا شد.

رهام ‌هادیانی خواننده این گروه پیش از اجرای این قطعه رو به حاضران در سالن که همچنان مشتاقانه این ترانه را با خود زمزمه میکردند گفت:«هر بارکه این کار را می‌شنویم گویا بار اول است و همچنان برای خودمان هم لذتبخش است. نوازنده ساکسیفون این قطعه یاشار خسروی است؛ کسی که گروه ماکان را تشکیل داد و در حال حاضر هم سرپرست گروه است.»

در ادامه این اجرا، قطعه «بد کاری دستم میدی» به اجرا در آمد. در طول اجرا رهام و امیر گاهی اوقات با نوازندگان گروه همراهی‌کردند و گاهی با اجرای حرکات نمایشی سعی کردند شور و هیجان بیشتری در کنسرت ایجاد کنند.

رهام پس از تشکر و قدردانی از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیریت سالن برج میلاد، اداره اماکن و دیگر برگزار کنندگان این برنامه، قطعه جدید «حس عجیب» را اجرا کرد که به گفته این خواننده ساعت 18 روز یکشنبه 28 بهمن ماه از طریق کانال تلگرامی ‌این گروه منتشر می شود.

«پیشم بخند» از دیگر کارهای این گروه بود که اجرا شد. در میانه های برنامه یک قطعه اسپانیایی نیز اجرا شد. این خواننده در بین اجراهای برنامه یاد و خاطر شهدای حادثه‌ی تروریستی سیستان و بلوچستان را گرامی‌داشت. هادیان دراین باره گفت: «چندی پیش حادثها ی در زاهدان رخ داد و تعدادی از هموطنان عزیز ما به شهادت رسیدند. این افراد کسانی هستند که آرامش کشورمان را فراهم می‌کنند. بنابراین به احترام این عزیزان تقاضا دارم چند ثانیه ای سکوت کنید.»

امیر میلاد نیکزاد نوازنده درامز، سهیل اباذری نوازنده پیانو و کیبورد، مجید عطرلی نوازنده گیتار اسپانیش و بیس، علی الماسی نوازنده گیتار الکتریک، مهران فرشباف نوازنده پرکاشن، انوشیروان تقوی نوازنده گیتار کلاسیک و کیبورد، و مهدی حسین زاده نوازنده پرکاشن نوازندگان این گروه را تشکیل دادند.