خواننده آلبوم «تگرگ» برای نخستین بار در قالب جشنواره موسیقی فجر در تهران روی صحنه رفت.

به گزارش ستاد خبری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر، میثم ابراهیمی در حالی در چهارمین شب جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت که ترافیک شدید خیابان های اطراف سالن میلاد نمایشگاه باعث شده بود تعداد زیادی از مخاطبان این کنسرت، با تاخیری نیم ساعته به سالن برسند و همین باعث شد این کنسرت در آغاز برنامه با سالنی نیمه پر مواجه شود.

میثم ابراهیمی هم که با قطعه «منو نگاه نکن» کنسرتش را آغازکرده بود در همان ابتدای کنسرتش رو به حاضرین گفت: «امان از دست این ترافیک. دوستان و برخی از اعضای خانواده من هم در این ترافیک مانده اند و مجبوریم بدون آنها شروع کنیم تا آنها هم برسند.»

«یه جور خاص» و «حس تو» قطعات بعدی‌ای بودند که این خواننده اجرا کرد و سپس رو به حاضرین گفت: «خیلی خوشحالم که قطعاتی که برای خدا خوانده‌ام مورد توجه شما قرار گرفته است.»

«نفس عمیق» عنوان قطعه جدید میثم ابراهیمی بود که به نوعی آخرین اثر منتشر شده این خواننده هم محسوب می‌شد که در سالن اجرا شد و سپس ابراهیمی در توضیح جزئیات انتشار آلبوم جدیدش نیز برای اولین بار سخن گفت: « آلبوم جدیدم بهمن‌ماه امسال منتشر می‌شود و امیدوارم مورد توجه‌تان قرار بگیرد و خاطرات زیبایی با آن بسازید.»

میثم ابراهیمی در ادامه با گفتن این جمله که «امیدوارم در زندگی مجبور نشوید از کسی خواهش کنید!»، قطعه «خواهش» را خواند. او سپس قسمت‌هایی از قطعه «عشقم» که یکی دیگر از قطعات آلبوم جدید این خواننده است را برای حضار خواند.

قطعه «چشمامو بستم» با مطلع «یکی همیشه هست که عاشق منه…» از جمله معروف‌ترین قطعات میثم ابراهیمی است که با استقبال و هم‌خوانی حاضرین در سالن به اجرا درآمد.

«ستاره بارون»، «خودتم می‌دونی»، «خاطره»، «شاید عاشقشم»، «جدایی»، «خواب»، «عشق» و «تکرار» دیگر قطعات کنسرت 27 دی‌ماه بودند. این خواننده در پایان اجرا، به درخواست حضار قطعه «یه جور خاص» را یک بار دیگر اجرا کرد.

«اشوان» که قرار بود در سانس بعدی به اجرای برنامه بپردازد همراه با «رسول ترابی»، به تماشای کنسرت میثم ابراهیمی نشست.

گروه میثم ابراهیمی در این کنسرت را عماد لاریجانی (رهبر ارکستر، نوازنده پیانو و کیبورد)، علی پناهیان (درامز)، امین قیاسی (پرکاشن)، حامد حمیدی (گیتار کلاسیک)، علی حنیفی (گیتار الکتریک)، پیمان محبت‌پور (کیبورد)، کیوان فرشیدنیا (گیتار باس)، احسان رنجور (ویولن) و تشکیل می‌دادند که در بخشی از کنسرت همراه با تک‌نوازی معرفی شدند. «علیرضا نصیری» مدیریت این گروه را بر عهده داشت.