در هفتمین شب از سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر نوبت به اجرا های بانوان رسید. ساعت 18:30 عصر 29 بهمن ماه، گروه موسیقی «نوشه» به سرپرستی نیوشا بریمانی کنسرت خود را در فرهنگسرای نیاوران برای بانوان روی صحنه برد.

ورود اعضای گروه به صحنه فرهنگسرای نیاوران با تشویق حاضران رقم خورد. هر یک از نوازندگان ساز های شان را به دست گرفتند و پریچهر خسروی، نوشین نامی، فروغ فضلی، شهره خیری، پگاه بزرگ و پریچهر خلوتی به عنوان خوانندگان این گروه، به نوبت پشت میکروفون قرار گرفتند.

قطعات انتخاب شده برای رپرتوآر از تنوع و ریتم خوبی برخوردار بود و نشاط و شور را به سالن آورد. رنگ بندی مناسب و زیبای لباس اعضای گروه با هنر نوزاندگی آن ها آمیخته شد و مخاطبانی را که با دست های شان ریتم موسیقی را همراهی می کردند، بیشتر به صحنه جذب کرد.

 

قطعات یکی پس از دیگری نواخته شدند. نوازندگان با نظم نت ها را به گوش رساندند و خوانندگان به خوبی هم صدا شدند. زمزمه اشعار قطعات معروف بر لب های حاضران شنیده می شد و تشویق آن ها پس از هر قطعه نشان می داد که چه اندازه از اجرای آن قطعه لذت برده اند.

«آیریلیق»، «دلم»، «دیوانه»، «یک رنگی»، «قرص قمر»، «شهزاده رویا»، «قصه عشق»، «گل واژه»، «دل دیوانه»، «راوی»، «ستاره»، «فولکور آذری»، «فولکور جنوبی»، «عاشق مکرده»، «چه بخوای چه نخوای»، «tamallymaak» و «number one- 13» نام قطعاتی بود که در این کنسرت به اجرا درآمد.

نیوشا بریمانی، سرپرست و نوازنده کمانچه، مینو قاسم پور، نوازنده قانون، رخساره رستمی، نوازنده عود، نیلوفر ابراهیمی، نوازنده فلوت، فروغ فضلی، نوازنده پیانو، آرمیتا فهیمی، نوازنده گیتار باس، سپیده شایگان، نوازنده کیبورد، حدیث کرمی، نوازنده درامز و کیمیا صرافی، نوازنده پرکاشن اعضای گروه را در این اجرا تشکیل می دادند.

گروه موسیقی «نوشه» از سال 1392 توسط نیوشا بریمانی، نوازنده کمانچه، شکل گرفته و به مرور فعالیت خود را گسترده کرده است. این گروه موسیقی بانوان، در حال حاضر متشکل از یک گروه بین المللی، یک گروه بانوان و یک گروه مختلط است و تا کنون اجرا های مختلفی را روی صحنه برده و انتشار آلبومی با همین نام، نوشه، را نیز در کارنامه فعالیتی خود دارد.