تالار وحدت
تالار رودکی
برج آزادی
فرهنگسرای نیاوران
میلاد نمایشگاه
برج میلاد
جمعه
۲۴
دی
۱۸:۳۰
ارکستر پارس
ناصر نظر
۲۱:۳۰
رمبرانت تریو و حسام اینانلو
هلند
۱۴:۳۰
شهید پرویزخان
هند
۱۸:۳۰
گروه آوازی تهران
میلاد عمرانلو
۲۱:۳۰
کر فلوت تهران
فیروزه نوا‌ئی
۱۸:۳۰
کاکوبند
۲۱:۳۰
کاوه آفاق
۱۸:۳۰
آوای موج
محسن آقایی
۲۱:۳۰
با قدسیان
پیام عزیزی
۱۹
رضا صادقی
گروه مشکی پوش
۲۲
سیامک عباسی
۱۸:۳۰
پرواز همای
۲۱:۳۰
ژیوان گاسپاریان
ارمنستان
شنبه
۲۵
دی
۱۸:۳۰
ارکست سمفونیک تهران
شهرداد روحانی
۲۱:۳۰
گروه رستاک
سیامک سپهری
۱۸:۳۰
کرارکستر سمفونیک تهران
رازمیک اوحانیان
۲۱:۳۰
ارکستر خانه هنرمندان ایران
محمد سریر
۱۸:۰۰
دیلمون
گیلان
محمد فرضی نژاد
۱۹:۳۰
حاوا‌
قشقایی
پروین بهمنی
۲۱:۳۰
میلاد درخشانی
۱۸:۳۰
گروه نازار
نواحی خراسان
یلدا عباسی
ویژه بانوان
۲۱:۳۰
گروه ترنه
نرگس مختاری
ویژه بانوان
۱۹
فریدون آسرایی
۲۲
فرزاد فرزین
یک‌شنبه
۲۶
دی
۱۸:۳۰
ارکستر مهر
ناصر ایزدی
۲۱:۳۰
کر نامیرا و فیلارمونیک
فرهاد هراتی
۱۸:۳۰
ارکستر بادی کارا
بردیا کیارس
۲۱:۳۰
ترانه های ماندگار
آرمین قیطاسی
۱۸:۳۰
کیان پورتراب و آرش ملاکریمی
۲۱:۳۰
بمرانی
۱۸:۳۰
گروه ژیوار
ژیوار شیخ الاسلامی
ویژه بانوان
۲۱:۳۰
گروه نگین
نگین سریر
ویژه بانوان
۱۹
شهرام شکوهی
۲۲
امید حاجیلی
۲۲
ارکستر راز و نیاز
دو‌شنبه
۲۷
دی
۱۸:۳۰
ارکستر ملی ایران
فریدون شهبازیان
علیرضا افتخاری
۲۰:۳۰
ارکستر نیلپر
نوید گوهری
جشنواره موسیقی معاصر تهران
۲۲:۰۰
خنیاگران مهر
بهزاد عبدی
وحید تاج
۱۸:۳۰
شوسان تریو
فرانسه
گروه آزار
ارمنستان
۲۱:۳۰
ارکستر فیلارمونیک کردستان
مهدی احمدی
۱۸:۳۰
داماهی
۲۱:۳۰
کماکان
۱۸:۳۰
گروه آن
آریا محافظ
مجتبی عسگری
۲۱:۳۰
گروه لوتوس
حمید بهروزی نیا
اشکان کمانگری
۲۲
میثم ابراهیمی
۲۲
اشوان
۲۱:۳۰
محمد علیزاده
سه‌شنبه
۲۸
دی
۱۸:۳۰
آكوئنده دل مورائو
اسپانیا
۲۱:۳۰
گیوم پره
فرانسه
۱۸:۳۰
آنسامبل پرکاشن تهران
جشنواره موسیقی معاصر تهران
۲۱:۳۰
برگزیدگان فستیوال جوان
حسین خوش چهره
 
۲۱:۳۰
قلم را بچرخان
اشکان خطیبی
۱۸:۳۰
عیسی غفاری
۲۱:۳۰
گروه آهنگ
مهرداد ناصحی
مهدی امامی
۱۹
حامد همایون
۲۲
حامد همایون
۲۱:۳۰
محمد علیزاده
چهارشنبه
۲۹
دی
۱۸:۳۰
گروه کوبه‌ای و دولتمند خالف
ژاپن و تاجیکستان
۲۱:۳۰
آنتونیو زومباخو
پرتغال
۱۸:۳۰
موسیقی نواحی ایران
خنیاگران پنج اقلیم
۲۱:۳۰
ارکستر نغمه باران
علی امیر قاسمی
۱۸:۳۰
سور‌ بانگ‌
لرستان
احسان عبدی پور
۲۱:۳۰
حجت اشرف‌زاده
۱۸:۳۰
بهاره فیاضی
۲۱:۳۰
گروه همنوازان سایه
محمد امین اکبرپور
حسین علیشاپور
۱۹
حامد همایون
۲۲
حامد همایون
۲۱:۳۰
علی زند وکیلی
پنج‌شنبه
۳۰
دی
۱۸:۳۰
پیانو یگور شوتسوف و آنسامبل زهی شهرزاد
اوکراین
۲۱:۳۰
ارکستر سمفونیک تهران و ایتالیا
شهرداد روحانی
۱۸:۳۰
گروه‌ شواش
مازندران
محمد ابراهیم عالمی
۲۱:۳۰
گروه لیان
محسن شریفیان
بوشهر
۱۸:۳۰
ایل‌ بانگ
بختیاری
کوروش اسدپور
۲۱:۳۰
آریا عظیمی‌نژاد
۱۸:۳۰
پویان بیگلر
۲۱:۳۰
گروه چهارباغ
علی رستمیان
محمدرضا رستمیان
۱۹
محسن یگانه
۲۲
زانیار خسروی
۲۱:۳۰
ارکستر ملی ایران
فریدون شهبازیان
علیرضا افتخاری
جمعه
۱
بهمن
۱۸:۳۰
مراسم اختتامیه
۱۵:۰۰
گروه‌ سهند
رشید وطن دوست
۱۷:۰۰
گروه چریکه
کرمانشاه
   
۱۹
محمد علیزاده
۲۲
محمد علیزاده